eCux

Coś więcej niz litera!

W salonach głównie zakładane są magiczne kominki

 

Każdy uwielbia przytulną atmosferę domową a także chciałby stworzyć ją właśnie w własnym lokalu. To głównie w salonach instalowane są magiczne kominki stanowiące nie tylko pomocne źródło energii cieplnej, niemniej jednak także dające wdzięku a także sympatyczności wnętrzu.

 

Kominki jotul to klasa sama w sobie – żeliwne, masywne produkty poświadczone szwedzką precyzyjnością wykonania. Kominki mają możliwość być tak samo zwyczajne, jak i mniej – to zależy od tego, jakiego stylu przestrzeń chce się zagospodarować a także które rozwiązanie zadowala najmocniej.

Przyszłościowe kominki przeznaczone są wnętrzom z duszą. To w takowych miejscach właśnie perfekcyjnie wpasują się produkty z wewnętrznymi płytami żeliwnymi pokrytymi jasną emalią.

Specjalistycznie przygotowane kominki Jotul umożliwiają osiągnięcie wyjątkowego efektu bez konieczności stosowania zwyczajnych, murowanych zabudów. Wystarczy kupienie obudowy z betonu, by w niedługim okresie i przy małych kosztach finansowych wytworzyć niepowtarzalną przestrzeń.

Kominek daje wnętrzom cudownego uroku. To dokładnie przy nim można się ogrzać podczas zimniejszych wieczorów, zjeść coś przy tańczących promieniach, wyluzować się i odpocząć. To magia, którą zastosować mamy możliwość niemal w każdym domu.