eCux

Coś więcej niz litera!

Jęczmień zielony wykorzystywany w naszej codziennej diecie.

Różne preparaty i suplementy bombardują nas z każdej strony. Coraz większe zaufanie ma zielony jęczmień na odchudzanie. Jęczmień to bomba witaminowa która wykorzystana jest w formie tabletek lub zielonego proszku. Jęczmień zielony używany w codziennej diecie pomaga nie tylko w zrzucaniu zbędnych kilogramów, niemniej jednak także zdecydowanie wzmacnia zdrowie wszystkich osób które chorują na cukrzycę. Jęczmień zjedzony po posiłku wywołuje uczucie sytości. Nie pozwala więc naszemu organizmowi na żadne podjadanie.

Prócz przed chwilką wspomnianych cech zielony jęczmień na odchudzanie ma również właściwości przeciwzapalne oraz przeciwwirusowe. Bardzo często polecany jest jęczmień młody. Ma on najwięcej witamin: C, E, B, dużo w nim wapnia, kwasu foliowego, potasu, oraz selenu który chroni przed wolnymi rodnikami. Chroni także przed chorobami nowotworowymi. Zawarty w nim chlorofil wzmacnia i pobudza nasz organizm, jelita, serce, macicę, płuca. Znakomicie poprawia także stan paznokci, włosów a oprócz tego świetnie oddziałuje na poprawę stanu naszej cery redukując drobne oznaki starzenia oraz dodatkowo mało estetyczny trądzik i zmiany potrądzikowe.

Jak stosować zielony jęczmień? Wydaje mi się, że najlepiej pół godziny przed jedzeniem, dwa razy dziennie. Musimy pamiętać też o tym, ażeby rozpuszczać jęczmień w letniej, przegotowanej wodzie, wtedy nie straci swoich własnych magicznych mocy. Jednakże dla osób zapracowanych producenci tego suplementu pomyśleli o pastylkach i kapsułkach.

Trzeba pamiętać, że jedynie regularne stosowanie młodego, zielonego jęczmienia na odchudzanie przyniesie nam zauważalne efekty. Więc do dzieła!

Zobacz więcej: młody zielony jęczmień