eCux

Coś więcej niz litera!

Bardzo dobrym wyjściem w tej sytuacji będą meble robione na wymiar.

Niewielki domki jednorodzinne oraz mieszkania – często kuszą ceną i klimatycznym wnętrzem. Niestety pierwszy problem z tego rodzaju nieruchomościami spotyka nas jednak w momencie, gdy zamierzamy wybrać dla siebie meble i całe wyposażenie. Wspaniałym rozwiązaniem w tej sytuacji będą meble na wymiar.

Kuchnia – pomieszczenie najistotniejsze Często wybieramy kuchnie na wymiar. Wynika to głównie z tego faktu, że znacząca większość jednopokojowych mieszkań (tak zwanych kawalerek) posiada kuchnię połączoną z salonem lub tak zwany kuchenny aneks. Na 5m2 bardzo często nie łatwo jest rozstawić przepiękny komplet mebli dostępny w sklepie od ręki – po prostu nie ma na to miejsca. Prócz tego, opcja mebli na wymiar daje gwarancję dowolnego a także nieszablonowego łączenia półek a także szafek, co może zaowocować znacznie ciekawszym efektem finalnym.

Dwa piętra
Schody z drewna, to następny pomysł na zaaranżowanie innowacyjnego wnętrza z klimatem na niewielkim metrażu, przykładowo drewniane schody na antresolę albo strych. W tej okoliczności, realizacja pod wymiar jest nie tyle dopuszczalna, co dosłownie konieczna.

Szafy robione na wymiar – rozwiązanie idealne
Nie da się ukryć, że im większą mamy szafę, tym o wiele lepiej. Jednak w momencie kiedy do zagospodarowania posiadamy jedynie bardzo małą wnękę w przedpokoju wpadamy w panikę. Jednak niepotrzebnie. Wystarczy jedynie być cierpliwym a także zamówić sobie szafę na wymiar – taką, na jaką pozwala nam metraż naszego pokoju. Tego rodzaju usługi oferuje obecnie znacząca większość salonów meblowych a także wnętrzarskich.

Czas oczekiwania
Oczywistym faktem jest, iż mebli wykonywanych na wymiar nie możemy zakupić od ręki. Średni czas czekania na realizację zamówienia naszych mebli wynosi ok. kilku tygodni.

Zobacz więcej: kuchnie na wymiar